Tag Archive for Roku

Re: Woodstock

Ja jadę na Woodstock. Rok temu nie byłem to chociaż w tym roku pojadę 🙂plenum box

13-20.07 odstąpię rezerwację domku nad morzem

Odstępuję z bólem, ponieważ jestem w ciąży, jak się okazało wymagającej leżenia, odpada podróż 10 h.

Domek w Poddąbiu dla 6-8 osób, sprawdzony przez nas w zeszłym roku – pół bliźniaka murowanego, przestrzeni jest sporo- na dole salon z aneksem kuchennym, lodówka, kuchenka, zmywarka ,telewizor, kominek . Na górze 3 sypialnie – jedna malutka z pojedynczym łóżkiem, dwie spore z dużymi łózkami, na dole w salonie rozkładana kanapa. Dwie łazienki – na parterze i piętrze. Taras na dole, na piętrze spory balkon, ogródek wystarczający by sobie posiedzieć, grill jak ktoś lubi. Cena – 350 za dobę.

Do morza – jakieś 10 min., idzie się przez ładny bukowy las. Poddąbie jest taką kameralną miejscowością, nie ma tam tłumu, setek straganów (oczywiście kilka jest, są knajpki, lody, ze 3 sklepy) – dla mnie bardzo sympatycznie. Fajne miejsce na rodzinny wypoczynek.

kontakt do mnie: agnieszka@weles,edu.pl

Dzień Dziecka 1-2 czerwca Zapraszamy

1-2 czerwca Dzień Dziecka z Kwaterą Główną!!

10 PLN/h ( w tym 2×20 min gry i szkolenie)

dla każdego do 18 roku życia.

Wszyscy z ważną legitymacją grają w promocyjnej cenie 30 PLN/h przez cały dzień!

Wolne godziny w niedzielę czekają!!

Zapraszamy od 12:00 do 22:00

KONIECZNA REZERWACJAKwatera Główna Opole

– Centrum Laser Tag –

tel: 665 811 811

www.kwateraglowna.pl/opole/

kurs tarota u legalnej tarocistki sprawdz co czeka

szukasz kursu tarota proponuję ci 3 tygodniowy kurs w cenie 260zł

pisemnie codziennie przez 30 minut

kochani na allegro stosuje karty i zawodową ezoterykę od 5lat

jestem tarocistką najlepiej zarabiającą na allegro ale to nie najważniejsze

najwięcej klienteli tak to ja mam

współpracuje także z portalem astrolinia

można wysyłać do mnie pytania

na nr 72480 koszt 2,44

o treści ASTRO.c02.pytanie

lub pisać na allegro

analizy do wyboru

allegro.pl/tarot-wrozba-bez-limitu-obszernie-odp-do-1godz-i3249005251.html

typowanie liczb w lotto

allegro.pl/tarot-numery-lotto-ponownie-jak-co-roku-zapraszam-i3273045791.html

lub pisz na email

tarocistka-sylwia@wp.pl

Prośba o wypełnienie ankiety

Dzień dobry!

Jestem studentką II roku socjologii. Na zaliczenie jednego z przedmiotów muszę zrobić projekt badawczy. Jeśli Pani ma ochotę wziąć udział w badaniu dotyczącym społeczności blogerów to proszę o wypełnienie ankiety: moje-ankiety.pl/respond-44209.html

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Intensywny kurs fotomodelingu

Witamy,

firma GoWork ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę intensywnego kursu fotomodelingu!

Jeśli lubisz pozować przed aparatem i kamerą, kiedy ktoś robi Ci zdjęcia czujesz się jak ryba w wodzie oraz marzy Ci się kariera w showbiznesie- oto kurs dla Ciebie!

Nasze szkolenie wzmocnieni poczucie własnej wartości poprzez akceptację swojego wyglądu, pozwoli na uzyskanie umiejętności poprawnego wizażu dopasowanego do danej sesji oraz zdobycie podstawowych umiejętności z zakresu fotomodelingu!

Dla osób z legitymacją uczniowską/studencką podwójna promocja! Za cały kurs zapłacisz 599 zł!

GoWork wyróżnia się na tle konkurencji niskimi cenami oraz bardzo wysoką jakością prowadzonych zajęć. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Nasi instruktorzy to prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach- najważniejsze jest dla nich przekazanie praktycznych umiejętności uczniom. GoWork.pl jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005. Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo dyplom oraz zaświadczenie.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Więcej informacji na stronie www.gowork.pl lub pod numerem telefonu 22 622 13 09 wew. 828.

Zespół GoWork

Uwaga! Osoby niepełnoletnie muszę mieć zgodę rodzica lub opiekuna.

„Średniowieczny Chocim 2013” zaprasza!

Drugi międzynarodowy festiwal rekonstrukcji historycznej doby średniowiecza „Średniowieczny Chocim” odbędzie się 9-12 maja 2013 roku i będzie to największe i najbardziej spektakularne wydarzenie tej wiosny!

Możecie nie zaciekawiać się historią, nie lubić scen batalistycznych i nie znać się na broni, nie posiadać sportowego tytułu i nie istnieć zaciekłym widzem sportowych turniejów, a i tak nie będziecie mogli pozostać obojętni wobec rekonstrukcji historycznej średniowiecza.

W starej fortecy miasta Chocimia na Zachodniej Ukrainie, za wielometrowymi fortecznymi murami będzie odtworzona realność tego surowego czasu i przeprowadzone zostaną masowe pełnokontaktowe boje pomiędzy reprezentacjami państw, podczas jakich wyznaczy się najlepszych z najlepszych. Oni będą przygotować swoją historię, historię nowych zwycięstw i bohaterskich czynów. W średniowiecznej chocimskiej fortecy spotkają się reprezentacje różnych krajów sformowane wyłącznie z profesjonalnych i bywałych rycerzy, którzy posiadają doświadczenie w średniowiecznych pełnokontaktowych walkach. W okrutnych i ekstremalnych potyczkach spotka się ponad 50 klubów historycznej rekonstrukcji średniowiecza, ażeby całkowicie zanurzyć się w atmosferę doby oręża, odwagi i bohaterskich batalii. Chocimska forteca przeniesie się w czasie i wspomni wieki średnie – prawdziwe wojenne obozy, obyczaje i byt średniowiecznej codzienności, autentyczną średniowieczną zbroję i broń, wykonaną poprzez współczesnych mistrzów oręża, historyczne kostiumy i jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy.

Na was czeka niezapomniane widowisko – wyłącznie prawdziwe zwycięstwa i porażki, żadnych inscenizacji walk, żadnych scenariuszy i teatralnych etiud! Tylko pełny kontakt – iskry stali, trzask tarcz i blask mieczy, sportowa intryga i gorące emocje – wasza adrenalina podniesie się do granic wytrzymałości!

Atmosfera walki, duch średniowiecza i widowiskowość tego, co odbywa się na polu bitwy nie pozostawi obojętnym żadnego z gości festiwalu, a nasycony program pozwoli ciekawie i korzystnie spędzić czas. W programie „Średniowiecznego Chocimiu” zaplanowano różnorodne kulturowe i sportowe imprezy, w których aktywny udział będą mogli wziąć nie tylko przedstawiciele reprezentacji państw, ale także goście festiwalu. Oprócz walk, organizatorzy zapewniają rozrywkę dla pozostałych uczestników turnieju. Kramy, pokazy, warsztaty rzemiosła, fire-show, masa koncertów i wspólne biesiady. Gorąco zapraszani są także nasi rzemieślnicy – by pokazali nasze rodzime wyroby, a także inne grupy mogące urozmaicać czas wolny uczestnikom i widzom. Festiwalowe imprezy powinny wywołać u gości żywe zainteresowanie wspaniałymi tradycjami sztuki wojennej wieków średnich, a także rozbudzić sportową ciekawość i zapał do unikalnego i absolutnie nowego rodzaju sportowych sztuk walki.

Głównym organizator: Asocjacja rekonstruktorów historii średniowiecza z Ukrainy.

Data – 9-12 maja 2013.

hotinfest.com.ua/

www.facebook.com/groups/441465925940311/

vk.com/srednevekovujkhotyn

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jbw2NIBzc5c

Re: Numizmatyka

o niestety a razie próźno szukać konkurencji dla allegro. Niby miał nią być świstak z uwagi na brak prowizji. Ale skończyło się tylko na planach.

A tak przy okazji to polecam ciekawy blog numizmatyczny

www.monety-news.pl/w-2012-roku-tylko-14-monet-2-zl/

Warto byc na bierząco z nowościami

Wstęp Wolny na koncerty Lao-Che, Luxtorpeda, Monik

Wstęp Wolny na koncerty Lao-Che, Luxtorpeda, Monika Brodka, Wilki

Podczas tegorocznych Dni Stalowej Woli odbędzie się wiele interesujących imprez o charakterze sportowym, historycznym i kulturalnym. Nasze miasto będzie świętować przez pięć dni.

Z pewnością na placu przed Miejskim Domem Kultury jak co roku nie zabraknie sceny, parasoli, stoisk handlowych i punktów gastronomicznych, zaś program artystyczny przyciągnie wielu gości, również spoza miasta.

Zagrają dla nas polski zespół crossoverowy Lao-Che oraz wokalistka Monika Brodka. Dni Stalowej Woli zakończy występ Kabaretu Młodych Panów, formacji Luxtorpeda oraz Wilki. Dzień 5 maja będzie dniem świętowaniaJubileuszu 75-lecia HSW S.A. Będzie więc moc atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco.

free-fun.pl/v/3854-dni-stalowej-woli-2013-lao-che-monika-brodka-kabaretu-mlodych-panow

Wyjazd w Niedzielę Kwietną ( Palmową ) !!!

24 marca 2013 roku, w Niedzielę Palmową, Pielgrzym Warszawski we współpracy z Fundacją TRADERE organizuje wyjazd autokarowy – pielgrzymkę do miejscowości Łyse znanej z tradycyjnej procesji palem kurpiowskich. W trakcie pielgrzymki zostanie odprawiona Msza święta trydencka.

Wszelkie informacje i zapisy – tel. 730 057 530, 730 035 519 (Piotr Kędra, Fundacja TRADERE) lub mailowo: biuro@pielgrzym-warszawski.pl

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Program pielgrzymki:

6:45 – zbiórka – Plac Bankowy

7:00 – odjazd

ok. 9:30 – dojazd do Łysych

10:00 – formowanie się procesji przed starym kościołem

10:30 – rusza procesja

ok. 11:30 – kończy się procesja, zaczyna się Msza święta koncelebrowana w nowym kościele – oddzielamy się od nabożeństwa – oglądanie starego kościoła i miejscowości Łyse

12:00 – wyjazd do Wachu

12:30 – zwiedzanie skansenu w Wachu państwa Bziukowskich, biesiada kurpiowska

14:00 – wyjazd do Pułtuska

15:15 – Msza święta trydencka w Pułtusku, odprawi ks. Kamil Krakowski

16:00 – zwiedzanie Pułtuska: najdłuższy rynek w Europie, zamek biskupów Płockich – dzisiaj Dom Polonii, kolegiata Zwiastowania NMP

16:30 – wyjazd do Warszawy

18:00 – powrót do Warszawy, rozwiązanie pielgrzymkiPjotr Kędra przygotowuję śpiewnik z pieśniami pasyjnymi i z niedzieli kwietnej.Proszę o zapisywanie się pod numerem telefonu: 730-057-530. Proszę o przekazywanie dalej informacji i zapraszanie znajomych , kogo się da.

poezja i dobroczynność – warszawa, 17-03-2013

Mam przyjemność zaprosić Państwa na wieczór promocji tomiku wierszy, który odbędzie sie 17 marca 2013 roku o godzinie 16.00 w siedzibie fundacji św. Jana

jerozolimskiego na Saska Kępie, ul Aldony 13 w Warszawie.

Na tym wieczorku zostaną Państwo wprowadzeni w klimat słowa i muzyki,

przewidziana jest recytacja wierszy połączona z oprawą muzyczną.

Oprócz tego sam autor opowie o sobie i swojej twórczości.

Powstały tomik wierszy wprowadza czytelnika w świat emocji i pozwala

śledzić opisywane przez autora zmienne stany emocjonalne od rozpaczy

do pojednania z losem, zadaje pytania egzystencjalne i sam sobie

próbuje na nie odpowiedzieć, wątpliwości przeplatają się ze

wspomnieniami, niespełnione pragnienia połączone są z żalem.

Zbiór kilkudziesięciu wierszy, które zawdzięczają swój klimat sile

wyrażanych uczuć i opisywaniu samego siebie pozwala czytelnikowi

uczestniczyć w rozgrywających się dramatach autora i sytuacjach z jego

życia, na wniknięcie w świat emocji i uczuć, wątpliwości i żalu.

Tomik wierszy jest również cegiełką w ramach akcji połącz półkule,

zapraszamy Państwa zatem do podzielenia się swoją dobroczynnością.

Wszelkie informacje o akcji, tomiku i autorze mogą Państwo uzyskać na

następujących stronach:

www.polkule.pl i pl-pl.facebook.com/PolaczPolkule

Wieczorek autorski będzie odbywał się w kawiarence, która dla swych

gości będzie oferowała kawę, herbatę czy ciasto.

Zapraszamy Państwa na strawę dla duszy i ciała.

W ramach wsparcia akcji prosimy Państwa o życzliwość i ciepłe przyjęcie.

Re: Jeszcze Smutniejszy Sasza

no, uwierzyłam ;-P

Sasza wrócił, będzie wiosna jednak w tym roku ;-P………….. fusy precz!

http://www.suwaczek.pl/cache/7f30b97f4b.png

Zostań legionistą rzymskim!

Wszystkim chcącym zasmakować przygody jako legioniści rzymscy lub ich wrogowie proponuję wstąpienie w nasze szeregi, do LEGIO I ADIUTRIX!

Ruszcie już w tym roku z nami na dalekie wyprawy, podbijcie egzotyczne ludy i doskonale sie bawcie w świecie sprzed 2 tysiecy lat 🙂

Jeśli jesteście chętni to piszcie na m.teodorowicz@interia.pl

nasza strona www.adiutrix.cba.pl/legio

facebook www.facebook.com/legio.adiutrix?fref=ts

Re: hepi nju jer

U nas też zabrakło amunicji więc się cicho zrobiło tylko wiatr hula przez szparę uchylonego okna. Przy okazji: szczęśliwego roku calutkiego!

Re: A kto siedzi w doma?

Chyba udam się na spoczynek, może tu jeszcze w tym roku zawitam. Młodzieńcy w dresach się oddalili, chyba skończyły im się fajerwerki.

Jakby ktoś chciał sobie ponarzekać na ludzkość, tutaj rewelacyjny wątek, który już dawno miałem zalinkować. Później go opracuję.

WYJĄTKOWO żenujące zabawy weselne. Naprawdę 🙂

Sprawdź co Cie czeka w 2013 roku

 

Już teraz sprawdź Horoskop na 2013 rok i dowiedź się co nowego Cie czeka!

http://powroz-mi.pl/horoskop-roczny-2013/

Re: Najciekawsze miejsca dla najmłodszych w Polsc

Bardzo zachęcam wszystkie mamy do zabrania swoje pociechy do Mikołaja w Zatorze. Ja zabrałam swoje i wiem, że dobrze zrobiłam. Dzieciaki bawiły się świetnie. Były zachwycone zaczarowaną krainą. W przyszłym roku też na pewno pojedziemy.

Żeglarskie wakacje na jachcie FIRST MINUTE!

Zapraszamy do udziału w naszych rejsach w 2013 roku!

Zamieściliśmy już harmonogram rejsów na jachtach Bavaria 35H i Elan 33.3 po Morzu Śródziemnym w przyszłym roku.

Przy rezerwacji rejsu, na powyższych jachtach, do końca roku dostajesz 100zł zniżki/os!

Rejsy i szczegółowy opis jachtów znajduje się na naszej stronie www.rejsyjachtem.pl

Zapraszamy pojedyncze osoby, grupy zorganizowane (np. imprezy firmowe) jak i rodziny z dziećmi w każdym wieku!

Kasia Marciniak

Rejsy Jachtem

biuro@rejsyjachtem.pl

www.rejsyjachtem.pl

+48 798497039